NFT новинки

F1GhTeR

Крипто-хробак
Дописи
31
Повага
1
Фантиків
124
Нещодавно світом Інтернету прокотилася новина про те, що картина музею Лувру стала першим НФТ-артом, проданим за багатомільйонну суму. Це підтверджує, що світ цифрових активів злітає на нову висоту. І якщо ви хочете бути в курсі останніх новинок у світі НФТ, то вам пощастило - у цій статті я розповім про найцікавіші НФТ-новинки останнього місяця.

"The First Supper"​

Новинка, яка підкорила серця поціновувачів НФТ і цінителів мистецтва. Цей арт, створений художником Денні Коулом, є ода багатьом художникам, відомим своєю творчістю на блокчейні. "The First Supper" було продано за рекордну суму в 69,3 мільйона доларів. Художник створив образи відомих художників на картині Леонардо да Вінчі "Таємна вечеря". Цей арт є прикладом того, як НФТ може поєднувати в собі класичне і цифрове мистецтво.

"Eternal Flame"​

Створений на блокчейні Ethereum, "Eternal Flame" є першим артом, створеним компанією CryptoKitties, який був проданий за 1 мільйон доларів. Це картина, що зображує кошеня, яке дивиться на вічний вогонь. Це яскравий приклад того, що НФТ-арт може бути не тільки унікальним і цифровим, а й милим і доступним.

"The Pixel Collection"​

Створений художником Tyler Hobbs, цей арт був проданий за 1,8 мільйона доларів. Це колекція з 10 000 пікселів, кожен з яких є унікальним НФТ-активом. Ця колекція показує, як НФТ може привнести у світ мистецтва нові можливості.

"The Day the Music Died"​

Створений художником Trevor Jones, цей арт є голографічним зображенням Бадді Голлі, Річі Валенса і Джей Пі Річардсона. Картина була створена в пам'ять про трагічну загибель цих музикантів в авіакатастрофі. 1959 року, яка отримала назву "The Day the Music Died". Цей НФТ-арт продали на аукціоні за 777 тисяч доларів і він став одним із найдорожчих НФТ-активів, присвячених музиці.

"Genesis"​

Створений артистом Біанко Марчіо, "Genesis" є колекцією з 3 333 унікальних НФТ-активів, кожен з яких зображує еволюцію життя на Землі. Картини являють собою барвисту і захоплюючу подорож через історію нашої планети. Колекція була продана за 1,8 мільйона доларів і стала ще одним яскравим прикладом того, як НФТ може бути використаний для створення унікальних історичних творів мистецтва.

"The Birth of Venus"​

Цей арт створений художником Josie Bellini і є переосмисленням відомого твору Боттічеллі "Народження Венери". Картина була продана за 450 тисяч доларів і стала прикладом того, як НФТ може використовуватися для створення сучасних інтерпретацій класичних творів мистецтва.

"The Bored Ape Yacht Club"​

Створений 2021 року, "The Bored Ape Yacht Club" є колекцією з 10 000 унікальних НФТ-активів, кожен з яких являє собою унікальну "нудьгуючу мавпу". Ця колекція була створена спільнотою художників, і стала одним з найпопулярніших НФТ-активів року. Колекція була продана за мільйони доларів і стала прикладом того, як НФТ може використовуватися для створення унікальних і цікавих творів мистецтва.

НФТ-арт став одним із найзатребуваніших і найперспективніших напрямків у світі цифрових активів. Новинки останнього місяця демонструють, наскільки різноманітними і цікавими можуть бути НФТ-активи. Щодня художники і творці нових технологій працюють над тим, щоб зробити світ НФТ-артів ще більш дивовижним і захопливим.
 
Угорі